FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania


Ze względu na powtarzające się pytania od klientów, publikujemy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.
Dowolne - prosimy jedynie o zabranie czystego obuwia na zmianę. Najważniejsze, żeby buty były wygodne. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze profesjonalnego tanecznego obuwia, zapytaj naszych instruktorów, co mogą polecić.
Najważniejsza jest wygoda. Strój może być dowolny, o ile nie krępuje ruchów.
Na wszystkie nasze kursy obowiązują zapisy, a liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach bez uprzedniego zapisu.
W naszym studiu szatnia jest otwarta. Jeśli potrzebujesz nieco więcej prywatności do przebrania, możesz skorzystać z toalet.
Akceptujemy płatności kartą, gotówką bądź przelewem.
Nie akceptujemy kart tego typu.
Wystawiamy faktury VAT na życzenie. Fakturę można odebrać w studiu w przeciągu 7 dni lub możemy wysłać ją w wersji elektronicznej.
Wszystkie obowiązujące promocje można znaleźć w zakładce Promocje . W przypadku zapisania się na drugi kurs, przyznajemy zniżkę.
Nie. Nasze karnety obejmują konkretne cztery kolejne daty, a nie wejścia. W przypadku nieobecności karnet nie ulega "przesunięciu". Można jednak takie nieobecności "odrobić" na innym kursie z naszej oferty, wskazanym przez naszego instruktora. Prosimy o informację o planowanym odrabianiu zajęć z wyprzedzeniem.
Staramy się pomóc w znalezieniu pary na nasze kursy. Prosimy o wiadomość. Nie możemy zagwarantować, że znajdziemy partnera/partnerkę, ale często się nam to udaje.
Niestety karnet nie ulega "przesunięciu" o nieobecności. Można jednak takie nieobecności "odrobić" na innym kursie z naszej oferty, wskazanym przez naszego instruktora, w terminie 30 dni. Prosimy o informację o planowanym odrabianiu zajęć z wyprzedzeniem.
Nie, ale należy brać pod uwagę, że choć na każdym poziomie uczymy nowych choreografii, program na kursach bardziej zaawansowanych jest nieco trudniejszy. Nie ma natomiast bezpośredniej kontynuacji choreografii z niższych poziomów - jeśli wykorzystujemy poznane wcześniej figury, to i tak przypominamy kroki, natomiast nie powtarzamy już podstaw.
Kursy początkujące dla par planujemy standardowo na 12-16 spotkań, natomiast wyższe poziomy realizujemy w systemie semestralnym.
Zajęcia latino solo oraz sexy dance prowadzone są na poziomie open - to oznacza, że w grupie są zarówno osoby początkujące jak i takie, które mają doświadczenie taneczne. Zajęcia na tych kursach opierają się o choreografie - przez 3-4 zajęcia grupa pracuje nad jednym układem, następnie następuje zmiana tańca/choreografii. Każda choreografia jest unikalna - dlatego doświadczenie taneczne nie ma większego znaczenia.
Liczba potrzebnych lekcji uzależniona jest od tego, jak skomplikowany ma być układ. Jeśli chodzi o dość prostą choreografię, trwającą około 2 min, zazwyczaj wystarcza około 7-8 lekcji. Jest to jednak kwestia dość indywidualna.
Instruktor postara się pomóc w wyborze muzyki. Będziemy szukać tak długo, aż znajdziemy coś odpowiedniego.
Tak, przed pierwszym spotkaniem każdej parze przydzielamy osobę prowadzącą. Każda kolejna lekcja będzie prowadzona przez tę samą osobę.
Szukaj