Instruktorzy

Małgorzata Zaremba

MAŁGORZATA ZAREMBA

Zawodowa tancerka z wieloma sukcesami na koncie, choreograf o nieskończonej wyobraźni, rewelacyjny pedagog, profesjonalistka w każdym calu.


Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat. Pierwszym stylem tanecznym, którym się zainteresowała było boogie-woogie. Rozwijała także swoje zdolności w kierunku jazzu, tańca klasycznego oraz disco, jednak największą pasję wzbudził w niej taniec towarzyski.


Startując w kategorii Amatorów zdobyła najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S". Obecnie reprezentuje Polskę w kategorii Par Zawodowych i rywalizuje na parkiecie w kraju i zagranicą, zdobywając liczne tytuły, jest m. in. II Wicemistrzynią Polski Par Zawodowych, ćwierćfinalistką Mistrzostw Świata oraz półfinalistką Mistrzostw Europy w kategorii Par Zawodowych, ćwierćfinalistką Mistrzostw Świata w kategorii Showdance , a także wielokrotną zwyciężczynią innych prestiżowych turniejów tańca odbywających się na całym świecie.


Od wielu lat udziela lekcji tańca; pracuje zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi i młodzieżą. Pod jej okiem swoje umiejętności doskonalą także pary sportowe, nie tylko w Polsce.


Artur Bodzioch

ARTUR BODZIOCH

Komunikatywny, cierpliwy, choć wymagający perfekcjonista o fachowej wiedzy, fenomenalny dydaktyk - nauczy tańczyć każdego.


Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Regularnie pracuje z parami sportowymi w Polsce.


Na swoją pierwszą lekcję tańca poszedł, gdy miał 8 lat. Gdy zdobył najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" w kategorii Amatorów, przeszedł do kategorii Par Zawodowych.


Przez wiele lat kariery zawodniczej wielokrotnie stawał na najwyższym podium turniejów krajowych i zagranicznych. W Polsce zdobył tytuł II Wicemistrza Polski i z dumą reprezentował kraj na największych i najbardziej prestiżowych zawodach na świecie, m. in. w Anglii, Francji, Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, we Włoszech, na Litwie, Ukrainie i Słowacji. Do jego sukcesów należą także ćwierćfinał Mistrzostw Świata i półfinał Mistrzostw Europy Par Zawodowych oraz ćwierćfinał Mistrzostw Świata Showdance .


Potwierdzeniem jego umiejętności trenerskich są także liczne sukcesy w kategorii Pro-Am, do których można zaliczyć tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy oraz Mistrza Świata.

Marcin Rosiński

MARCIN ROSIŃSKI

Charyzmatyczny, kontaktowy, cierpliwy, z entuzjazmem podchodzi do każdych zajęć.


Jego zapał do tańca udziela się nawet najbardziej wymagającym kursantom; wie, jak z każdego wydobyć 100% możliwości. Od wielu lat pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, również z parami tańca sportowego.


Karierę taneczną rozpoczął ponad 15 lat temu. Od tego czasu szkolił się u najlepszych polskich oraz zagranicznych trenerów tańca towarzyskiego i osiągał liczne sukcesy na zawodach na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Wielokrotnie zajmował najwyższe miejsce na podium Mistrzostw Polski Par Dorosłych w kategorii 10 tańców, na swoim koncie ma także tytuł Wicemistrza Świata Par Dorosłych w kategorii 10 tańców.

Katarzyna Wdowicz

KATARZYNA WDOWICZ

Zawsze pogodna i cierpliwa osoba, wulkan energii.


Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S". Od lat osiąga sukcesy na zawodach zarówno w Polsce, jak i zagranicą, taniec jest jej pasją od dziecka. Do jej osiągnięć należą m. in. tytuł Mistrzyni Polski Par Dorosłych w kategorii 10 tańców , tytuł Wicemistrzyni Świata Par Dorosłych w kategorii 10 tańców oraz zajęcie wysokich miejsc na prestiżowych turniejach angielskich, holenderskich, czeskich i ukraińskich.


Wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi pozwoliło jej stworzyć autorski system nauczania, jest uwielbiana przez dzieci. Prowadzi także kursy dla dorosłych, którzy cenią jej niesamowitą energię, a także to, że Kasia do zajęć zawsze podchodzi rzetelnie, z radością i pasją.

Mykhailo Baiev

MYKHAILO BAIEV

Utalentowany tancerz, wymagający trener. Pomimo młodego wieku może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, również w prowadzeniu par Pro-Am.


Swoje pierwsze kroki na parkiecie postawił w wieku 3 lat, naukę rozpoczynał w szkole swoich rodziców w Ukrainie.


W ciągu dotychczasowej kariery tanecznej zdobył tytuły Mistrza Polski w 10 tańcach w kategorii Młodzieżowej i kategorii Par Dorosłych, a także Mistrza, Wicemistrza i finalisty Mistrzostw Rosji, Ukrainy, Anglii, Holandii i Francji.


Mykhailo prowadzi zajęcia z dziećmi, parami dorosłymi oraz osobami uczestniczącymi w rywalizacji Pro-Am.

Olha Tsyhankova

OLHA TSYHANKOVA

Specjalistka w dziedzinie fitness, dzięki niej uczestnicy w 100% wykorzystują możliwości swojego ciała.


Trenuje podopiecznych od 2008 roku, początkowo w Ukrainie, a od niedawna w Polsce; wieloletnie doświadczenie pozwala jej na dobranie odpowiednich ćwiczeń dla każdego.


Prowadzi treningi z różnych dziedzin: pilates, stretching, step aerobik, cardio i siłowy z ciężarem własnym lub z ciężarami.


Jest także rehabilitantem dziecięcym.

Katarzyna Zaremba

KATARZYNA ZAREMBA

Pasjonatka tańca, latynoska dusza, z entuzjazmem podchodzi do wszystkich zajęć.


Kasia związana jest z tańcem od dziecka. Po kilku latach intensywnych treningów, zdobyła najwyższą krajową klasę taneczną "A" w tańcu towarzyskim, zarówno w stylu latynoamerykańskim, jak i standardowym. 


Jednak to salsa, którą tańczy od wielu lat, okazała się jej największą pasją, choć pokochała także bachatę i kizombę.


Kasia nieustannie podnosi swoje kwalifikacje podróżując po Europie i czerpiąc inspiracje od czołowych instruktorów ze sceny światowej podczas największych i najbardziej znanych kongresów tanecznych, takich jak El Sol Salsa Festival, Paris International Salsa Congress, Berlin Salsa Festival, Sweden Kizomba Festival, Bachaturo.

Katarzyna Zaremba

PAULINA PÓJDAK

Pogodna pasjonatka z uśmiechem na ustach. 

Przygodę z tańcem rozpoczęła jako uczestniczka zajęć grupowych w 2016 roku, teraz chętnie zaraża pasją do tańca innych. Uwielbia to, że podczas zajęć można poświęcić ten czas "tu i teraz" dla siebie.


Na zajęciach powtarza, że nie ma pomyłek - to tylko freestyle :)


Katarzyna Zaremba

JUSTYNA GRABIŃSKA

Cierpliwa i kreatywna instruktorka tańca. 

Jest ciepłą, żywiołową i pełną pozytywnej energii osobą, która potrafi efektywnie przekazywać wiedzę i motywować uczniów do osiągania swoich celów tanecznych.

Przygodę z tańcem zaczęła już w wieku przedszkolnym, a teraz sama zaraża tą pasją najmłodszych. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną “A” w tańcu towarzyskim, stylu standardowym. Aktualnie szkoli się w stylu West Coast Swing oraz Zumba co dodaje różnorodności i energii do jej repertuaru. Uwielbia przygotowywać pary do Pierwszego Tańca, tworząc wyjątkowe i dopasowane układy.


Szukaj