O Nas

Założyciele Centrum Tańca i Ruchu to Małgorzata Zaremba i Artur Bodzioch - II Wicemistrzowie Polski Par Zawodowych w tańcu towarzyskim.

Nasza szkoła tańca jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą nauczyć się tańczyć bądź odświeżyć dawne umiejętności. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, by nauczyć naszych kursantów nie tylko odpowiednich kroków, ale także odczuwania przyjemności związanej z wyrażaniem siebie poprzez taniec. Nasz zespół z entuzjazmem podchodzi do nauczania i cieszy się na czas spędzony z Wami podczas zajęć. Nasza oferta jest skierowana zarówno do starszych, jak i młodszych uczestników, niezależnie od poziomu zaawansowania.

o nas

Uczymy rzetelnie

W trosce o poprawność metodyczną zajęć i bezpieczeństwo wszystkich kursantów, nasi instruktorzy są starannie wybierani i szkoleni. Ich kompetencje są potwierdzone przez certyfikaty, nadawane m. in. przez Polską Akademię Sportu.


Uczymy z pasją

Nasi pracownicy podchodzą do zajęć z pasją. Są to tancerze posiadający najwyższe mistrzowskie klasy taneczne w tańcu towarzyskim. W swojej wieloletniej karierze sportowej uczestniczyli w najbardziej prestiżowych turniejach tańca na świecie takich, jak: Blackpool Dance Festival, United Kingdom Open Championships, German Open Championships. Innych stylów i dyscyplin nauczają równie doświadczeni trenerzy, którzy szkolą się na największych europejskich kongresach.

Szukaj